Studio

taodesign srdceinspirováno srdcem

Studio Taodesign je designová firma zaměřená především na návrhy a realizace interiéru bytů a domů pro soukromé bydlení. V portfoliu máme též realizace kanceláří a návrhy rekonstrukcí větších rozsahů.

Interior & Exterior design
od roku 2005

Když je bydlení nejen funkční, ale i krásné a pohodlné, vzniká harmonie. Kde je harmonie, tam je i spokojenost a štěstí. Tvoříme pro sebe a své děti prostor pro spočinutí, bezpečné a útulné domovy. Domovy, kam se rádi a s radostí vracíme. Tvoříme ochranné přístavy pro návraty z dalekých i nedalekých plaveb. Přístavy klidu a míru.

Historie

Firma vznikla v roce 2005 na základech mé desetileté práce pro firmy Wellman a Mobalpa a ještě před tím v dlouholetém studiu čínského harmonizačního umění Feng shui. Ve svém portfoliu má řadu realizací interiérů jak s prvky funkcionalismu, tak i modernismu či minimalismu.

Tvorba

Návrh interiéru je tvoření, které vychází především z interakce mezi klientem a designérem, mezi mnou a vámi, je průsečíkem našich světů, prožitků, zkušeností, inspirací a nápadů… 

Feng shui

Taoistické umění Feng shui je starodávné čínské učení o energetickém působení barev a materiálů, o toku energie prostorem a časem, o ladění těchto jednotlivostí v harmonický a harmonizující celek.

Služby

Studio nabízí klasické služby designového návrhu interiéru, dále možnost zapracování poznatků Feng shui, vytvoření základních pohledů, či komplexní řešení interiéru včetně projektu a jeho realizace.

Spolupráce

Je mnoho lidí, kteří se podílí na konečném výsledku práce – projektanti, statik, řemeslníci, dodavatelé. A též lidé, kteří mne inspirují v nejrůznějších životních podobách. Pokud i vám budou přínosem a možnou inspirací, mají tyto stránky další smysl.

Odebírejte můj newsletter

Svěřte mi svoji e-mailovou adresu a neunikne Vám žádná novinka na mém blogu.

Studio

Na Klaudiánce 784/28
147 00 Praha 4 – Podolí

Telefon

+420 602 127 778

E-mail

tao@taodesign.cz